HAKKIMIZDA

Arzipek Tekstil, 1981 yılında Bursa’da kurulmuş olup, sektöründe 40 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Tecrübeli kadrosuyla, kuruluşundan bugüne kendini sürekli geliştirerek, kaliteden ödün vermeksizin yurtiçi ve yurtdışındaki seçkin firmaların her zaman tercihi olmuştur.

Özellikle jakarlı dokuma alanında uzmanlaşmış firmamız, Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nde 2.500 m2 kapalı alan üzerinde ev tekstili ürünlerine yönelik üretim yapmaktadır. Firmamız, üretimde ve hizmette, mükemmelliği, kaliteyi ve sürekliliği ilke edinmiştir. Sayısı her geçen gün artan müşteri portföyümüzü memnun edebilmenin mutluluğuyla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem gereği, hizmetlerimizi kaliteli, yenilikçi ve dinamik bir biçimde sizlere sunarak, beklentilerinizi en üst düzeyde yerine getirebilmektir.

Misyonumuz

Hedefimiz, yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak, sektörümüzde yurt içi ve yurt dışı pazarında öncü firmalardan biri haline gelebilmektir.